صفحه نمایش LED با کیفیت بالا در فضای باز چیست؟

December 3, 2022

آخرین اخبار شرکت صفحه نمایش LED با کیفیت بالا در فضای باز چیست؟

همه نمایشگرهای LED در فضای باز یکسان ایجاد نمی شوند.با گزینه ها و ویژگی های بسیار در دسترس، انتخاب مناسب ترین آنها می تواند چالش برانگیز باشد.برخی از نمایشگرهای LED سطوح کیفیت برجسته را تولید می کنند در حالی که برخی دیگر بر روی ارائه بهترین قیمت صفحه نمایش LED در فضای باز تمرکز می کنند.

برای کدام یک می خواهید بروید؟

 

نمایشگرهای LED با کمترین قیمت؟

تولیدکنندگانی که خود را فقط بر اساس قیمت به بازار عرضه می کنند، معمولاً شرکت هایی هستند که باید از آنها دوری کنند.این نوع شرکت ها به سرعت می آیند و می روند.تولیدکنندگانی که ارزان‌ترین محصولات را دارند، معمولاً در مورد نوع قطعه داخلی که برای نمایشگر LED استفاده می‌کنند، گوشه‌های زیادی را کاهش می‌دهند.این امر منجر به تولید محصولات ارزان قیمت با کیفیت پایین می شود.برای پوشاندن کیفیت پایین شرکت ها از اصطلاحات بازاریابی فانتزی برای توصیف و فروش محصولات خود استفاده می کنند.

آخرین اخبار شرکت صفحه نمایش LED با کیفیت بالا در فضای باز چیست؟  0

به طور معمول یک تولید کننده نمایشگر LED با ارزان ترین قیمت ها ارائه می دهد:

سطوح پایین روشنایی - فقط 5000-6000 NITS

سخت برای استفاده از نرم افزار پیام رسانی - عدم پشتیبانی و دست و پا گیر

زمان طولانی برای قطعات و پشتیبانی

فقدان گواهینامه های کیفیت - نه در فهرست UL، فهرست cUL یا فهرست CE

گارانتی بد - حداقل 2 سال ضمانت قطعات

Pixel Sharing یا Virtual Resolution – نرم افزاری که ادعا می کند تصاویر نمایشگر LED را واضح می کند اما در طولانی مدت مشکلات زیادی را در وضوح تصویر و عمر ماژول های LED ایجاد می کند.

 

صفحه نمایش LED با کیفیت چیست؟

 

با صادق بودن و پیشرو بودن در مورد محصولات خود، کسب و کار شما همیشه رشد خواهد کرد و مشتریان به کیفیت شما اعتماد خواهند کرد.

هنگام جستجوی یک صفحه نمایش LED با کیفیت و سازنده، همیشه بررسی کنید که آیا نمایشگرهای LED آنها عبارتند از:

تست دما و آب و هوا – واحدهای دارای درجه حرارت منفی 22 درجه تا 122 درجه به این معنی است که سازنده از قطعات داخلی واقعاً صنعتی استفاده می کند.این برابر است با سالها عملکرد قابل اعتماد حتی در خشن ترین محیط ها.

 

آخرین اخبار شرکت صفحه نمایش LED با کیفیت بالا در فضای باز چیست؟  1

تست‌های سخت‌گیرانه را می‌گذراند - قبل از ارسال نمایشگرهای LED، باید آزمایش‌های زیر را انجام داده و آزمایش‌های زیر را پشت سر بگذارند: تست‌های یکپارچگی سیگنال، شروع سرد، انتشار تشعشع، حرارتی، ضربه، شعله، باران، ایمنی، و حفاظت از موج.

مواد پشتیبانی و آموزش رایگان – کتابخانه ویدیوهای آموزشی نرم افزار از پیش ضبط شده و آموزش نرم افزار زنده رایگان.

کیفیت ساخت - تولید دارای گواهی ISO 9001: 2008 نشانه بزرگی از یک شرکت مستحکم است.این نوع گواهی معادل کیفیت است.

آخرین اخبار شرکت صفحه نمایش LED با کیفیت بالا در فضای باز چیست؟  2

گارانتی - حداقل 2 سال گارانتی.هر شرکتی که گارانتی را به تنهایی انجام می دهد و از شرکت بیمه شخص ثالث استفاده نمی کند به این معنی است که سازنده به کیفیت محصولاتی که تولید می کند اعتقاد دارد.