سناریوهای کاربردی نمایشگر LED چیست؟

December 2, 2022

آخرین اخبار شرکت سناریوهای کاربردی نمایشگر LED چیست؟

با توسعه و بهبود مستمر فناوری LED، نمایشگرهای LED داخلی، به ویژه محصولات با فاصله کم، به دلیل اتصال بدون درز، نرخ تازه سازی بالا، وضوح بالا، مصرف انرژی کم، عمر طولانی و مزایای دیگر به طور فزاینده ای مورد علاقه بازار قرار می گیرند.بنابراین زمینه های کاربردی رایج و سناریوهای استفاده از صفحه نمایش LED با فاصله کوچک داخلی چیست؟
آخرین اخبار شرکت سناریوهای کاربردی نمایشگر LED چیست؟  0

1. اتاق پخش زنده، استودیو ایستگاه تلویزیونی

برنامه پس‌زمینه ویدیویی در اتاق پخش زنده و استودیوی تلویزیونی، معمولی‌تر از دیوار ویدیویی پس‌زمینه لنگر است.اتاق پخش زنده و استودیو دارای الزامات بسیار سختگیرانه ای در مورد دمای رنگ، روشنایی، مقیاس خاکستری، زاویه دید، کنتراست، نرخ تجدید و سایر شاخص های فنی صفحه نمایش هستند.صفحه نمایش LED با فاصله کم می تواند کاربرد این نوع صحنه ها را در شاخص های فنی مختلف برآورده کند و به دلیل اینکه نمایشگر LED بدون درز و اندازه واحد کوچک است، به راحتی می تواند طراحی رقص قوس داخلی را برآورده کند و بهتر از سایر پانل ها است. در مقابل، رنگ، و غیره، بنابراین استفاده از رادیو و تلویزیون یک قلمرو مهم از وضوح بالا رهبری خواهد شد.
آخرین اخبار شرکت سناریوهای کاربردی نمایشگر LED چیست؟  1

2. اتاق جلسات شرکتی

صفحه نمایش LED با فاصله کم برای ترمینال نمایشگر سیستم کنفرانس ویدئویی در اتاق کنفرانس سازمانی این شرکت بسیار مناسب است.پیکربندی صفحه نمایش LED با فاصله کوچک در اتاق کنفرانس نه تنها می تواند تصویر شرکت را بهبود بخشد، بلکه جلوه کنفرانس را نیز بهبود می بخشد.

 

آخرین اخبار شرکت سناریوهای کاربردی نمایشگر LED چیست؟  2

3. ساخت شهر هوشمند

در زمینه ساخت شهر هوشمند، مراکز نظارت و مراکز فرماندهی امنیت عمومی، حمل و نقل، معیشت مردم و غیره به طور فزاینده ای از صفحه نمایش LED با فاصله کم استفاده می کنند.