اقدامات احتیاطی برای نصب نمایشگر LED در فضای باز

December 6, 2022

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی برای نصب نمایشگر LED در فضای باز

هنگام نصب نمایشگر LED در فضای باز باید به نکات زیر توجه کرد.

1. تجهیزات حفاظت از صاعقه باید بر روی صفحه نمایش و ساختمان نصب شود

صفحه نمایش احتمالاً از محاصره جریان ضعیف و آهنربای قوی ناشی از برخورد رعد و برق رنج می برد، بنابراین بدنه و پوسته صفحه نمایشگر یک دستگاه زمین ثابت را حفظ می کند و مقاومت سیم زمین کمتر از باس 3 اهم است. ، به طوری که می توان جریان زیاد ناشی از برخورد صاعقه را بلافاصله تخلیه کرد.
آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی برای نصب نمایشگر LED در فضای باز  0

2. ضد آب و ضد رطوبت

صفحه نمایش LED در فضای باز در یک محیط پیچیده است.هنگام نصب باید مشکل ضد آب و رطوبت را در نظر گرفت و صفحه نمایش باید لوله زهکشی خوبی داشته باشد.

3. تجهیزات تهویه و خنک کننده را نصب کنید

هنگامی که صفحه نمایش فعال است، مقدار مشخصی گرما تولید می کند.اگر دمای کار بیش از حد بالا باشد و حذف گرما خوب نباشد، احتمالاً دستگاه های الکترونیکی به طور غیرعادی کار می کنند یا حتی آسیب دیده اند، به طوری که صفحه نمایش نمی تواند به طور عادی کار کند.بنابراین، نصب تجهیزات تهویه و خنک کننده برای حفظ دمای داخلی صفحه نمایش LED در محدوده معقول ضروری است.

برای بهبود جلوه نمایش صفحه نمایش LED، می توانیم از جنبه های زیر شروع کنیم:

1، فاصله نقاط نمایشگر LED تمام رنگی را کاهش دهید

کاهش فاصله نقطه ای نمایشگر LED تمام رنگی می تواند وضوح نمایشگر را بهبود بخشد، زیرا هرچه فاصله نقطه کوچکتر باشد، تراکم پیکسل در واحد سطح نمایشگر LED تمام رنگی بیشتر است، جزئیات بیشتری را می توان نمایش داد. نمایش تصویر ظریف تر و واقعی تر است

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی برای نصب نمایشگر LED در فضای باز  1

2، کنتراست نمایشگر LED تمام رنگی را بهبود ببخشید

کنتراست یکی از عوامل کلیدی است که بر جلوه بصری تأثیر می گذارد.به طور کلی، هر چه کنتراست بالاتر باشد، تصویر واضح تر و واقعی تر و رنگ روشن تر و زیباتر است.کنتراست بالا برای وضوح تصویر، عملکرد جزئیات و عملکرد سطح خاکستری بسیار مفید است.

3، سطح خاکستری صفحه نمایش LED تمام رنگی را بهبود بخشید

سطح خاکستری صفحه نمایش LED به روشنایی تک رنگ اصلی از تاریک ترین تا روشن ترین اشاره دارد که می تواند سطح روشنایی را تشخیص دهد.هرچه سطح خاکستری صفحه نمایش LED تمام رنگی بالاتر باشد، رنگ غنی تر است و رنگ زرق و برق دار تر است.در مقابل، رنگ نمایشگر تک است و تغییر ساده است.بهبود سطح خاکستری می تواند عمق رنگ صفحه نمایش بزرگ LED را تا حد زیادی بهبود بخشد و سطح نمایش رنگ تصویر را از نظر هندسی افزایش دهد.اکنون بسیاری از تولید کنندگان نمایشگر LED تمام رنگی می توانند سطح خاکستری صفحه نمایش 14 بیتی 16 بیتی را درک کنند، به طوری که سطح تصویر می تواند جزئیات را تشخیص دهد و جلوه نمایش ظریف تر، واقعی تر و رنگارنگ تر است.

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی برای نصب نمایشگر LED در فضای باز  2

4، ترکیبی از نمایشگر LED تمام رنگی و پردازنده ویدئو

پردازنده ویدئویی LED می تواند از الگوریتم های پیشرفته برای اصلاح سیگنال ها با کیفیت تصویر ضعیف استفاده کند و یک سری پردازش مانند جداسازی، شارپ کردن لبه ها و جبران حرکت را به منظور بهبود جزئیات نمایش تصویر و بهبود کیفیت نمایش تصویر انجام دهد. .الگوریتم پردازش انقباض تصویر پردازنده ویدیویی برای اطمینان از حفظ وضوح تصویر و سطح خاکستری در انقباض پذیرفته شده است.پردازنده ویدئویی برای پردازش روشنایی، کنتراست و سطح خاکستری تصویر به گزینه‌های تنظیم تصویر غنی و افکت‌های تنظیم نیاز دارد تا اطمینان حاصل شود که صفحه نمایش LED تمام رنگی تصاویری نرم و واضح را تولید می‌کند.