با نمایشگر LED سفارشی، آگاهی از برند شگفت انگیز را انجام دهید

October 24, 2022

آخرین اخبار شرکت با نمایشگر LED سفارشی، آگاهی از برند شگفت انگیز را انجام دهید

فروش بیشتر را از طریق نمایشگر LED سفارشی افزایش دهید

آیا در تجارت تازه کار هستید یا می خواهید سلاح مخفی برای افزایش فروش را بدانید؟اگر بله، پس شما در جای مناسب هستید.نمایشگر LED سفارشی یک سلاح مخفی است که توانایی محبوبیت برند را در مدت زمان کوتاهی دارد.آن روزها گذشته است که مردم از پوسترها و مجلات برای تبلیغات برند استفاده می کنند.اکنون صفحه نمایش LED سفارشی دنیای بازاریابی را کاملاً تغییر داده است. بررسی های اخیر نشان می دهد که تأثیرات بصری برای مدت طولانی تری در ذهن ذخیره می شود.تقریباً 90٪ مردم به سمت فناوری نمایشگر جذب می شوند.اگر صفحه نمایش LED سفارشی را با رسانه های اینترنتی و همچنین کمپین های اینترنتی مقایسه کنید، به وضوح می توانید تشخیص دهید که صفحه نمایش LED سفارشی بسیار معمولی است. ما چندین سؤال در مورد اینکه چگونه می توانیم از فناوری صفحه نمایش بهره ببریم دریافت کرده ایم، بنابراین فکر کردیم امروز به آن پاسخ دهیم.ما قصد داریم آن را به تفصیل توضیح دهیم تا همه افراد تازه کار بتوانند با سرمایه گذاری در آن فروش بیشتری را به ارمغان بیاورند.

آخرین اخبار شرکت با نمایشگر LED سفارشی، آگاهی از برند شگفت انگیز را انجام دهید  0

چند راه موثر برای آگاهی از برند شگفت انگیز که ممکن است ندانید

اگر در مورد سال های گذشته مطالعه کنید، متوجه خواهید شد که مردم از مدت ها قبل از تبلیغات استفاده می کنند.اما در این عصر، تکنولوژی پیشرفت کرده است و شیوه تبلیغ را به کلی تغییر داده است. نمایشگرهای داخلی و خارجی این روزها نقش مهمی در صنعت تبلیغات دارند.آنها جایگزین تمام رسانه های چاپی سنتی شده اند که مردم در گذشته برای تبلیغ برند استفاده می کردند.

آخرین اخبار شرکت با نمایشگر LED سفارشی، آگاهی از برند شگفت انگیز را انجام دهید  1

صفحه نمایش LED سفارشی جذابیت را در اطراف به ارمغان می آورد

بله، 100٪ درست است که فناوری صفحه نمایش تبلیغات خسته کننده را به یک طرح هیجان انگیز تبدیل می کند.شما می توانید انواع صفحه نمایش ها را در محیط اطراف خود مشاهده کنید، بنابراین مکان برای جذب مخاطب الزامی است. اگر نظرسنجی‌های اخیر را بخوانید، متوجه می‌شوید که 90 درصد افرادی که به تبلیغات نگاه می‌کنند، آن را برای مدت طولانی‌تری به خاطر می‌آورند، زیرا تأثیرات بصری برای مدت طولانی در ذهن باقی می‌ماند. با کمک تصاویر شما توانایی جذب مخاطب را خواهید داشت و نام برند شما نیز روز به روز محبوب می شود. در اینجا ما به شما یک مثال واضح می زنیم.شما فقط عاشق خرید آن دسته از محصولاتی هستید که تبلیغات را در تلویزیون ببینید.در مورد برندهایی که چندان محبوب نیستند، دانش صفر نخواهید داشت.محبوبیت فقط به دلیل تبلیغات است.پس از گذراندن تبلیغات، مردم بیشتر به برند اعتماد می کنند و آن را امتحان می کنند.هیچ کس نمی خواهد یک محصول جدید را امتحان کند، بنابراین برای ایجاد اعتماد و ارتباط قوی تر با مشتریان، اجرای کمپین های تبلیغاتی واقعا ضروری است.

تبلیغات جلوی فروشگاه

آن روزها که مردم فقط تبلیغات داخلی را ترجیح می دهند گذشته است، این روزها تبلیغات در فضای باز نیز کار بسیار خوبی انجام می دهند. لازم است هر خرده فروش خود را با آخرین روندها به روز کند تا بتواند برند خود را به شیوه ای بسیار موثر تبلیغ کند.اگر آمارهای اخیر را مرور کنید، خواهید فهمید که تقریباً 80٪ از مردم دوست دارند از فروشگاه هایی دیدن کنند که نمایشگر LED سفارشی نصب کرده اند و تخفیف و فروش ارائه می دهند. اگر تا امروز آن را نصب کنید، تغییر شگفت انگیزی در ترافیک فروشگاه خود خواهید دید، بنابراین اگر بگویم که صفحه نمایش ها شگفت زده می شوند، اشتباه نمی کنم. در اینجا ما به شما نکته دیگری برای نتایج شگفت انگیزتر می دهیم، سعی کنید انیمیشن ها، فیلم ها و گرافیک ها را در محتوای خود اضافه کنید.بررسی های اخیر نشان می دهد که انیمیشن ها و گرافیک ها عامل جذابیت و درگیری بیشتر هستند.

انواع محتوا را از طریق نمایشگر LED سفارشی به روز کنید

بهترین چیز در مورد فناوری نمایش این است که به شما امکان می دهد بدون پرداخت دوباره و دوباره محتوا را تغییر دهید.بله، اکنون این امکان وجود دارد که افراد مختلف را در مکان های مختلف با محتوای متفاوت فقط در کنار فناوری نمایش هدف قرار دهید. شما فقط باید یک مکان خوب پیدا کنید و همه چیز انجام خواهد شد.پس از انتخاب مکان اصلی، می توانید هزاران نفر را در آن اطراف هدف قرار دهید.

آخرین اخبار شرکت با نمایشگر LED سفارشی، آگاهی از برند شگفت انگیز را انجام دهید  2

صفحه نمایش بزرگ

یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که صفحه نمایش بزرگتر، تأثیر بیشتری خواهد داشت.اگر فرصتی برای بازدید از نیویورک دارید، به شما توصیه می کنیم حتماً از میدان زمان دیدن کنید.همه دوست دارند آن مکان را به دلیل صفحه نمایش بزرگتر ببینند.روزانه هزاران نفر از آن مکان دیدن می کنند تا از آن منظره لذت ببرند. بنابراین این یک واقعیت است که صفحه نمایش های بزرگتر جذابیت ایجاد می کند و همه افرادی که از آن خیابان عبور می کنند همیشه تبلیغات نمایش داده شده در آن صفحه را به یاد می آورند. اگر کسب و کار شما بزرگ است و پولی برای خرید صفحه نمایش بزرگتر دارید، همین امروز روی آن سرمایه گذاری کنید زیرا صفحه نمایش های بزرگتر با کیفیت تصویر و تصاویری شگفت انگیز ارائه می شود.ثانیا، LED های عظیم در مقایسه با ال ای دی های کوچکتر قابلیت جلب توجه بیشتری را دارند. معمولاً در کنسرت‌ها، کنفرانس‌ها و زمین‌های ورزشی، نمایشگرهای عظیمی را خواهید دید.صفحه نمایش Massive به دلیل تصاویر ترد و کیفیت، قابلیت انتقال ماساژ را به شیوه ای بسیار موثر دارد. نه تنها در شب بلکه حتی در روز به دلیل سطح روشنایی بالا صفحه نمایش های LED می توانند توجه مصرف کنندگان را به خود جلب کنند.

هزینه تعمیر و نگهداری

همانطور که همه ما می دانیم که هر فناوری نیاز به تعمیر و نگهداری دارد، اما بهترین چیز در مورد LED این است که نیازی به تعمیر و نگهداری منظم ندارد. اگر آن را با LCD مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که LCD به طور منظم نیاز به تعمیر و نگهداری دارد، اما این مورد در مورد LED نیست.هزینه نگهداری آن در مقایسه با سایر فناوری های نمایشگر بسیار پایین است. اگر به میانگین آن نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که می تواند تقریباً 50000 ساعت دوام بیاورد.تعداد کمی از ال ای دی های با کیفیت بالا قابلیت ماندگاری طولانی تری دارند. مهمترین ویژگی آن که آن را دوستدار محیط زیست می کند این است که دارای کیفیت مقاوم در برابر آب و هوا است که آن را قادر می سازد آب و هوای سخت مانند باران، طوفان باد یا رطوبت را تحمل کند. همچنین مطمئن شوید که ال‌ای‌دی‌هایی را خریداری کنید که دارای کابینت هستند، زیرا فضای داخلی صفحه نمایش را از آب و هوای سخت در امان نگه می‌دارد.