تحویل Kingvisionled ارتقاء 400 متر مربع در صفحه نمایش LED مشبک در فضای باز به اندونزی

May 23, 2022

آخرین اخبار شرکت تحویل Kingvisionled ارتقاء 400 متر مربع در صفحه نمایش LED مشبک در فضای باز به اندونزی

تحت این بیماری همه گیر، از تیم ما در طول زمان بسیار سپاسگزاریم و مشتری ما هنوز سفارش محصول را دارد، واقعاً قدردان زمان تحویل کانتینر 45HQ، صفحه نمایش LED مشبک فضای باز 400 متر مربع برای JKT است که برای پروژه های دولتی استفاده می شود.

 

دیودهای LED تمام رنگی Kingvisionled DIP 3 در 1.تراشه‌های R/G/B در یک دیود LED قرار می‌گیرند که دارای ساختار ساده‌تر، روشنایی بالاتر، وزن سبک‌تر و هزینه کمتر در مقایسه با پیکسل‌های LED سنتی هستند که رنگ کامل آن باید از 3 یا 4 لامپ LED مجزا تشکیل شود.اکنون دیودهای LED 3 در 1 در فضای باز به طور گسترده در نوارهای LED فضای باز Kingaurora، نمایشگرهای LED مش در فضای باز استفاده می شود.تولید کارخانه بسته بندی Kingaurora به 1500KK 3 در 1 دیود LED در ماه می رسد.

آخرین اخبار شرکت تحویل Kingvisionled ارتقاء 400 متر مربع در صفحه نمایش LED مشبک در فضای باز به اندونزی  0

P15-31 با توجه به الزامات حرفه ای در نمای رسانه ای، اتلاف گرما و عوامل تحمل بار طراحی شده است.این در دو گام پیکسل، 15 میلی متر و 31 میلی متر (عمودی)، و گام پیکسل افقی 31 میلی متر است.پانل به 500mm×1500mm افزایش یافته است، با گزینه ای 1000mm×1500mm.این به روز رسانی ساخت نمایشگرهای در مقیاس بزرگ را آسان تر می کند و به صرفه جویی در ساختار فولادی کمک می کند که منجر به هزینه کمتر می شود.

دارای گواهینامه Rostest و CE - ایمن و قابل اعتماد در انطباق با Rostest، CE، EMC کلاس B و استانداردهای بین المللی کیفیت و ایمنی، سری C15-31 Plus kingvisionled محصولی با قابلیت اطمینان قوی است.درست مانند سایر محصولات kingvisionled در فضای باز، C15-31 از LED های محصور شده توسط خود kingvisionled استفاده می کند که کیفیت جامد و بهره وری انرژی فوق العاده را تضمین می کند.

 

ساخته شده از پروفیل آلومینیومی با کیفیت بالا، C15-31 سبک وزن و بادوام است.علاوه بر این، پنل و قطعات شامل جعبه‌های برق، نوارهای LED و کابل‌ها و همچنین دوشاخه‌های هوانوردی همگی دارای رتبه IP65/IP65 هستند که اطمینان بیشتر و طول عمر طولانی را تضمین می‌کنند.توانایی کار در محیط های چالش برانگیز 40- درجه سانتیگراد، در بسیاری از پروژه ها در مناطقی مانند صربستان مورد استفاده قرار گرفته است.

آخرین اخبار شرکت تحویل Kingvisionled ارتقاء 400 متر مربع در صفحه نمایش LED مشبک در فضای باز به اندونزی  1

صفحه نمایش سبک با شفافیت بالای 67 درصد

 

سری C15-31 Plus با عمق کمتر از 10 سانتی‌متر و وزن تنها 12 کیلوگرم بر متر مربع، 60 تا 80 درصد سبک‌تر از نمایشگرهای LED سنتی در فضای باز است که امکان نصب و کارکرد ساده و سریع را فراهم می‌کند.

 

طراحی باریک و سبک محصول LED مشبک تعمیر و نگهداری جلو و عقب با شفافیت بالا تا 67 درصد همراه شده است که نویدبخش مقاومت قوی باد، عملکرد عالی در اتلاف گرما و قابلیت ارائه راه حل LED شفاف و بدون ایراد در جلوه بصری است. .

آخرین اخبار شرکت تحویل Kingvisionled ارتقاء 400 متر مربع در صفحه نمایش LED مشبک در فضای باز به اندونزی  2

Kingvisionled همچنین انواع مختلفی از نمایشگرهای LED با کیفیت بالا از جمله نمایشگرهای LED کوچک پیکسلی، نمایشگر LED اجاره ای تمام رنگی داخلی و خارجی را با قالب های خصوصی خود با قیمت های مطلوب عرضه می کند.ما از دریافت درخواست شما خرسندیم و در اسرع وقت به آن باز خواهیم گشت.ما به اصل "کیفیت اول، خدمات اول، بهبود مستمر و نوآوری برای ملاقات با مشتریان" برای مدیریت و "صفر نقص، صفر شکایت" به عنوان هدف کیفیت پایبند هستیم.